Aveon Global 1,8 milyar liralık üretim hedefliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aveon Global Sigorta, geçen yıl haziran-aralık döneminde ürettiği net prim miktarını 654 milyon lira olarak açıkladı. Şirket, sigortacılığı kendi mecrasından çıkararak farklı hizmetleri kombine eden bir yapı oluşturmayı hedefliyor. Genel Müdür Kemal Gül, acentelerle yapılan üretimin büyük bir kısmını oluşturduğunu belirterek, acente ağını genişletmeye ve yeni kapılar açmaya odaklandıklarını ifade etti. Ayrıca, acenteler için bir super app platformu oluşturduklarını dile getirdi.

Şirketin WhatsApp üzerinden satış ve pazarlama faaliyetleri de bulunuyor. Mikro kredi uygulamalarının sunduğu avantajları değerlendiren Aveon, yakın bir gelecekte mikro kredi imkanı sunan ürün ve hizmetler sunmayı planlıyor. Ayrıca, kurumsal işbirlikleri konusunda da çalışmalar yürüttüklerini belirten Gül, birçok kuruluş ve üniversite ile işbirliği geliştirdiklerini ve Bahçeşehir Üniversitesi ile dijital oyun dünyasına yönelik bir sigorta ürünü hazırlıklarının olduğunu ifade etti.

Kasko sigortası alanında da gelişmeler yaşandığını kaydeden Gül, sonbaharda acentelerle ortak kampanyalar düzenleyeceklerini söyledi. Trafik sigortası konusunda ise izin sürecinde olduklarını belirten Gül, bu branşta domine olma niyetlerinin olmadığını, müşterilerin kasko poliçelerini aldıkları şirketten trafik sigortası da yapabilmelerini hedeflediklerini belirtti.

ÖNERİLEN HABER  Dijitalleşen Sigorta Sektörü
Aveon Global 1,8 milyar liralık üretim hedefliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin