Aveon Global Sigorta Brokerlerini Yeni Ofisinde Ağırladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Genel müdürlük ikinci ofisini mevcut plazanın ondördüncü katında faaliyete geçiren Aveon Global Sigorta Brokerlerini düzenlediği kokteyl ile misafir etti. Çok sayıda misafir ve basın temsilcisinin katıldığı buluşmada 2024 yılı hedefleri ve yeniliklerini brokerleri ile paylaşan Aveon Global Sigorta, modern mimariye uygun dizayn edilen ofisin tasarımı sebebiyle de misafirlerin övgüsünü kazandı.
Gecede konuşan Genel Müdür Kemal Gül, geceye katılan tüm broker yöneticilerine teşekkür ederken, yeni ofislerinde bulunan hibrit çalışma ofislerinin sahada olan tüm brokerlerin mesaisine hazır olduğunu belirtti. Gül, sektörde farklı işler yapma misyonlarına vurgu yaparak bunun geçici bir heves değil sürdürülebilir bir söylem olduğunun altını çizdi. Brokerlerin her geçen gün artan sayılarına paralel olarak yarattıkları prim üretimi ve insan kaynağı ile sektörün dinamosunda yer aldığını belirten Gül, bu vesile ile brokerleri ile olan işbirliklerinin gerek geleneksel ve gerekse de dijital alanda artarak devam edeceğine yürekten inandığını belirterek sözlerine son verdi.
Katılan brokerlerin Aveon Global sigortanın dinamik ve erişilebilir insan kaynağı ve sağladığı teknolojik alt yapıdan duydukları memnuniyetin dile getirmeleri buluşmanın önemini gözler önüne serdi. Zengin yemek servisi ve müzik eşliğinde devam eden etkinlikte şirket üst yönetimi tam kadro yerini alırken toplu fotoğraf çekimleri ile gece sona erdi.
 
Yeni ofis açılışı ile beraber şirketin halen Şişli Merkez de Nova Baran Plaza da bulunan genel müdürlük kat sayısı 2’ye yükseldi.

ÖNERİLEN HABER  Erhan Navruz: Şirketin Kârını kime yazacağız!
Aveon Global Sigorta Brokerlerini Yeni Ofisinde Ağırladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin