Aveon Global Sigorta Yönetiminde Yenilik

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022 yılında güvene dayalı bir hizmet anlayışıyla yola çıkan Aveon Global Sigorta, sigorta bilincini dijital çağa uygun şekilde arttırmayı hedefliyor. Bu doğrultuda, yönetim kadrosunu güçlendirmek adına önemli bir atama gerçekleştirdi.

Yeni Genel Müdür Yardımcısı: Zekeriya Dur

1 Nisan 2024 tarihi itibariyle Aveon Global Sigorta’nın Strateji&İş Geliştirme ve Sağlık&Seyahat Sigortaları Genel Müdür Yardımcılığı görevine Zekeriya Dur getirildi. Dur, kişiye özel ürün ve fiyat stratejileri ile müşterilere daha değerli ve kolay bir hayat sunmayı amaçlayan Aveon Global Sigorta’da görev yapacak.

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül’den Değerlendirme

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, yaptığı açıklamada, “Yenilikçi hedeflerimize ulaşmak adına önemli bir atama gerçekleştirerek Zekeriya Dur’u Aveon Global ailesine dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Dur’un bilgi ve tecrübesinin şirketimizin gelişimine büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.” dedi.

Zekeriya Dur Hakkında

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olan Zekeriya Dur, yurt içi ve yurt dışında çeşitli görevlerde bulunmuştur. Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü, Türk Hava Yolları Sigorta Müdürlüğü gibi önemli pozisyonlarda çalışmıştır. 2016 yılından bu yana Quant Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

ÖNERİLEN HABER  Anadolu Sigorta, 'Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortağı' Ödülünü Kazandı
Aveon Global Sigorta Yönetiminde Yenilik

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin