BMS Grup’un Küresel Büyüme ve Momentum Konferansı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BMS Grup, yılda bir kez düzenlediği küresel büyüme ve momentum konferansını bu yıl 16 ülkeden 33 ofisin üst düzey yöneticilerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirdi. Yönetim ekiplerinin bir araya geldiği üç günlük konferansta, BMS’in global büyüme yolculuğunu hızlandırmaya yönelik stratejiler, girişimler, şirket birleşmeleri, finans ve operasyon hedefleri değerlendirildi.

Prof. Dr. İbrahim Turhan’ın Sunumu ve Stratejik Kararlar

Bu yılki konferansta Borsa İstanbul eski CEO’su ve Merkez Bankası eski Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Turhan, Türkiye ekonomisi hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi. Türkiye sigorta ve reasürans ihtiyaçlarına odaklanan BMS, global deneyim ve pazar tecrübesini birleştirerek stratejik kararlar aldı. Şirket, tüm kaynaklarını seferber ederek hizmet kategorisini genişletmeyi hedefledi.

  • Katılımcılar, İstanbul’un tarihi ve turistik güzelliklerini keşfetme fırsatı buldular.
  • BMS Türkiye CEO’su Kerim Gürkan, konferans sonrasında şunları söyledi: “BMS Group, 2021 yılında Türkiye’ye yatırım yaparak ülkemize güvenini gösterdi. Türkiye sigorta sektöründeki büyük fırsatları değerlendirmekte kararlıyız. Global tecrübemiz ve uzman ekibimizle müşterilerimize hızlı ve kusursuz hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

ÖNERİLEN HABER  Türk Reasürans, Underwriting & Reinsurance Eğitimi
BMS Grup’un Küresel Büyüme ve Momentum Konferansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin