Champs: Çalışanların Dil Engellerini Aşan Platform

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngilizce, Almanca ve İspanyolca başta olmak üzere toplam 13 farklı dilde hizmet veren Champs, çalışanların dil bariyerini aşmasını sağlıyor. 2023 yılında 17.500 kullanıcısı bulunan Champs, 2024 yılında bu sayıyı 50 bine çıkarmayı hedefliyor.

GIG Ekonomisinin Güçlü Oyuncusu: Mahir Tüzün’den Hedefler

Araştırmalara göre GIG ekonomi pazarının son beş yılda yüzde 110 büyüdüğünü ve piyasa değerinin 88,89 milyar dolardan 117,28 milyar dolara yükseldiğini söyleyen Champs Kurucu Ortağı ve Yöneticisi Mahir Tüzün, “Avrupa pazarının en güçlü oyuncularından biri olacağız.”

Champs, B2B/B2C satış konusunda firmaların yeni satış kanalı olmayı hedefliyor. 2024 yılında 50 bin kullanıcıya ulaşmayı planlayan platform, uluslararası alanda varlığını güçlendirmeyi amaçlıyor.

Son 3 yılda 18 binden fazla çalışanı, 50’den fazla marka ile bir araya getirdiklerini aktaran Mahir Tüzün; “GIG ekonomi modeli hem çalışanlar hem de işverenler için oldukça kilit bir noktada pozisyon alıyor. Champs olarak 2023 yılında 17.500 kullanıcıya ulaştık, 2024 yılı itibariyle de 50 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefliyoruz.

Çok Dilli Destek ve Uluslararası İş Fırsatları

İngilizce, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca gibi dünyanın en çok konuşulan dilleri başta olmak üzere toplam 13 dilde destek sağlayan platform sayesinde, dil bariyeri aşılarak uluslararası alanda iş fırsatlarına ulaşılabiliyor.

Champs, Almanya, İspanya ve Hollanda’da hizmet verirken, 2024’te portföyündeki ülke sayısını artırarak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

ÖNERİLEN HABER  OPINA Projesi: Akıllı ve Otonom Araçlar İçin Teknik Altyapı Platformu
Champs: Çalışanların Dil Engellerini Aşan Platform

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin