FDN Grubu Yapılanma Sürecinde: Yeni Atamalar ve Hedefler

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni Atamalar ile FDN Grubu Yapılanma Sürecinde

Otomotiv, yetkili satıcılık, servis, lojistik ve sigorta sektörlerinde 34 yıldır faaliyet gösteren FDN Grubu, dünyanın önde gelen araç kiralama markaları Europcar ve Goldcar’ın Türkiye temsilciliklerini yürütmektedir. 2024 yılına dair büyüme ve operasyonel verimlilik hedeflerine yönelik yapılanma sürecinde üst düzey atamalar gerçekleşti.

Yeni Görevler ve Sorumluluklar

Firma bünyesindeki değişiklikler kapsamında Goldcar Türkiye Ülke Direktörlüğü görevine Selahattin Ahmet Aygün, Europcar Türkiye Genel Müdür Yardımcılığı görevine Serkan Aksakal, FDN Grubu Filo Operasyon & Varlık Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Serkan Demir atandı. Bu atamaların, 2024 hedeflerine ulaşmak adına stratejik bir adım olduğu belirtilmektedir.

Operasyonel Verimliliği Artırmak

FDN Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan, yapılan atamaların operasyonel yönetimi daha verimli kılma amacını taşıdığını vurguladı. Fidan, ofis ağını ve operasyonel nokta sayısını artırarak markaları daha etkin hale getirmeyi hedeflediklerini belirtti. Bu adımın, kaliteli hizmet standartlarını yükseltmeyi ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçladığını ifade etti.

“Markalarımızı daha efektif hale getirebilmek, hem ofis ağımızı hem de filo yapımızı artırmak ve kaliteli hizmet anlayışı ile standartlarımızı daha da yükseltmek amacıyla yeni bir yapılanma hareketine geçtik”

“Artan müşteri kapasitesi nedeniyle istihdamı da artıracağız”

Yeni dönemde artan müşteri taleplerine cevap verebilmek adına istihdamı da artırmayı planladıklarını belirten Fidan, yaz dönemindeki yoğunluğa ve açacakları yeni ofislere bağlı olarak istihdamda artış öngördüklerini dile getirdi. Fidan, pazar koşulları ve rekabeti göz önünde bulundurarak istihdam hedeflerini belirleyeceklerini ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarını güçlendirmeye devam edeceklerini söyledi.

ÖNERİLEN HABER  MAPFRE Sigorta Bölge Sohbetleri
FDN Grubu Yapılanma Sürecinde: Yeni Atamalar ve Hedefler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin