Axa Sigorta

Axa Sigorta A.Ş. Hakkında

Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye

Firma Puanı

4
1 kişi oy kullanmış
5 0 
4 1 
3 0 
2 0 
1 0 

Firma Açıklaması

AXA Grubu bugün dünyanın 51 ülkesinde 145.000’den fazla çalışanı 93 milyon kurumsal ve bireysel müşterisinin AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına alarak, kişisel ve ticari varlıklarını yöneten çok uluslu bir şirkettir. İşinin merkezine korumayı alan grup, insanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumayı kendine amaç edinmiştir.

İşinin merkezine her zaman korumayı alan ve müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefleyen AXA Grubu, dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olarak uluslararası bir kurumsal sorumluluk bilinciyle uzun vadede daha sürdürülebilir bir toplum oluşturulması için çalışmaktadır. Bu çalışmalar; insanlığın gelişmesi için küresel bilgi birikimi ile bilimsel bilgi üretimini desteklemek, iklim değişikliği ile mücadele etmek ve uyum çalışmalarına katkı sağlamak, sağlık hizmetlerine erişimi herkese eşit biçimde iyileştirmek ve ekonomik kalkınmayı güçlendirmek gibi çeşitli alanlara yayılmıştır. AXA Araştırma Fonu ile bilimsel bilginin üretimi ve ücretsiz olarak herkesle paylaşımına katkı sağlanırken; AXA Grubu’nun yıl boyunca bilimsel, ekonomik ve sosyal konularda hazırladığı yayınlar ve raporlar hem sigorta sektörünü hem de farklı coğrafyalardaki AXA şirketlerini desteklemektedir. AXA Grubu’nun bu yaklaşımı tüm ürün ve hizmetlerinin merkezine yerleştirdiği sürdürülebilirlik ile pekişmiştir. Grup, hizmet verdiği insanların ve toplumların sosyal, çevresel ve ekonomik gelişiminde fayda sağlayacak önemli bir rol üstlenmektedir.

Misyonumuz

İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak

AXA Sigorta olarak grubumuzdan aldığımız inisiyatifle işimizin merkezine “korumak” kavramını yerleştiriyoruz. Tüm çalışanlarımız ve güçlü dağıtım kanallarımızla tek ve ortak bir hedefe doğru ilerliyoruz: İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak. Hepimiz için ‘daha iyi bir yarın’ olabilsin diye riskleri öngörüyor, sonuçlarını ve etkilerini yönetiyoruz.

İnsanlığın ilerlemesi ve gelişimi açısından fark yaratacak her konunun etki ve risklerini göz önünde bulundurarak bu durumları daha iyi anlamak ve üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin hasarlarını hızlı ve eksiksiz bir şekilde ödeyen bir sigorta şirketi olmanın ötesine geçerek müşterilerimizin çözüm ortağı olmak

Bir sigorta şirketi olarak işimizin sadece hasar anında zarar tazmin etmekten çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz. 1.000’i aşkın AXA çalışanı ve 4.000’den fazla acentemiz ile sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle, müşterilerimizin yalnızca can ve mal varlıklarını değil, aynı zamanda sevdiklerini, hayallerini ve geleceklerini de olası risklere karşı koruma altına alıyoruz.

Yenilikçi, sektörde fark yaratan, dünyanın değişen hızına ve sürekli yenilenen beklentilere göre şekillendirdiğimiz sigortacılık çözümlerimizle müşterilerimizin hayatına değer katmak en büyük önceliğimiz. Sigortacılığın geleceğini tasarlayan ve geliştiren bir sigorta şirketi olarak teknolojimizi ve süreçlerimizi sürekli geliştirerek somut adımlarla ilerliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    23 Eylül 2023, 14:15

    AXA sigorta ile 10 yıldır çalışıyoruz. Bu süre içerisinde acentemden ve verilen hizmetlerden memnunum ama çağrı merkezlerini aradığımızda bekleme süreleri çok uzun bir şekilde bu soruna çözüm bulmaları gerekiyor.

İletişim
Bizi Takip Edin