Kemal Gül: Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu yıl dönümü kutlu olsun

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109’uncu yıl dönümüyle ilgili bir mesaj yayınladı. Gül mesajında, “Bağımsızlığımızın ve yeniden doğuşumuzun en önemli dönüm noktalarından biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu yıl dönümünü aynı ruh ve heyecanla kutlarız” dedi.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109’uncu yıl dönümünde Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül anlamlı bir mesaj yayınladı. Kemal Gül, şu ifadeleri kullandı: “Bağımsızlığımızın ve yeniden doğuşumuzun en önemli dönüm noktalarından biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu yıl dönümünü aynı ruh ve heyecanla kutlarız. Bugünün aynı zamanda Çanakkale şehitlerini anma günü olması vesilesiyle de şehitlerimize ve bu büyük zaferin Anafartalar Kahramanı ve Cumhuriyetimizin Kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e ve tüm silah arkadaşlarına rahmet diler, şükranlarımızı sunarız. Yüzbinlerce şehidimizin şanlı mücadelesi ile elde edilen bu zafer, altın harflerle yazılmış bir destan olarak da tarihimizdeki yerini almıştır. Dünyanın yedi kıtasından gelen ve özellikle de sömürge ülkelerin mazlum askerlerine de kucak açan bu toprakların kıymetini her geçen gün daha da iyi anlıyoruz. Yedi iklime kucak açan bu toprakların kanla sulanan her karışı bağımsızlığımızın kıymetini bizlere daha iyi hatırlatmaktadır. Tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.”

ÖNERİLEN HABER  Sigorta ve Reasürans Brokerleri Yönetmeliğinde Önemli Değişiklikler: SEDDK'nın Yeni Düzenlemeleri Yürürlükte
Kemal Gül: Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu yıl dönümü kutlu olsun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin