Kent ve Yaşam Ödülleri Töreni ve Quick Sigorta’nın Başarısı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YAPDER tarafından düzenlenen Kent ve Yaşam Ödülleri Töreni, bu yıl 16’ncı kez gerçekleşti. Bina tamamlama sigortası ürünüyle “sigortalı kentsel dönüşüm” konseptini geliştiren Quick Sigorta, ödüle layık görüldü. Tören, “Daha Yaşanabilir Kentler ve Mutlu İnsanlar” sloganıyla yapılan projeleri ödüllendirmek amacıyla düzenlenmiştir.

Ödül Töreni Detayları

Kent ve Yaşam Ödül Töreni, 30 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Törende Quick Sigorta, bina tamamlama sigortası ürünüyle önemli bir adım atmış ve ödül almaya hak kazanmıştır. Ödülü Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar teslim almıştır. Açılış konuşmalarının ardından panel ve ödül töreni gerçekleştirilmiştir.

Panel ve Konuşmacılar

Tören kapsamında düzenlenen “Yeni Yaşam Biçimi, Kentler ve Dönüşüm” başlıklı panelde, Altınordu Belediyesi Başkan Yardımcısı Bahadır Baş moderatörlük yapmıştır. Panelde Quick Sigorta Finansal Sigortalar Direktörü Serkan Dedik, Ege Yapı Proje Geliştirme ve Dizayn Ofis Direktörü Haydar Şükrü Tokel, ve Akvaryum Genel Müdürü Dilek Çapanoğlu konuşmacı olarak yer almışlardır.

“Güvenli Binalarda Oturmaya İhtiyacımız Var”

Quick Sigorta’nın ödülünü alan Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, Türkiye’de bina tamamlama sigortasının deprem gerçeği karşısında önemli bir rol oynayacağına dikkat çekmiştir. Yaşar, sigortalı kentsel dönüşümün önemine vurgu yaparak, güvenli binalarda oturmanın önemine değinmiştir. Bina tamamlama sigortasının bu korkuyu bertaraf etmek için önemli bir adım olduğunu belirtmiştir.

“Kötü Bir Senaryoda Güvence Bizde”

Quick Sigorta Finansal Sigortalar Direktörü Serkan Dedik, bina tamamlama sigortasının kentsel dönüşüm projelerini tüm paydaşlar açısından güvenli hale getirmeyi hedeflediklerini ifade etmiştir. Maher Holding’in güçlü yapılanmasının bu süreçte önemli bir rol oynadığını belirten Dedik, projelerin finansal analizinden, müteahhitlerin durumuna kadar geniş bir perspektifle yaklaştıklarını vurgulamıştır.

ÖNERİLEN HABER  Sigorta Sektörü 100’üncü Yıla Özel Voleybol Turnuvası’nda Buluşuyor!
Kent ve Yaşam Ödülleri Töreni ve Quick Sigorta’nın Başarısı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin