Koçfinans’ın Sigortacılık Alanda Yenilikçi Yaklaşımı: Sigola

featured
Close-up hand choose a red wooden toy blocks with insurance icon for safety family insurance
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koçfinans, müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak sigortacılık sektöründe yenilikçi bir adım attı. Şirketin tamamıyla sahip olduğu yeni iştiraki Sigola, sektörde fark yaratmayı hedefliyor. Sigola, müşterilerine 12’den fazla sigorta şirketinin avantajlı tekliflerini sunarak, sigorta alım sürecini daha hızlı, kolay ve yenilikçi bir şekilde gerçekleştiriyor. Çevrimiçi platform üzerinden sunulan bu hizmet, müşterilere konforlu bir deneyim vaat ediyor.

Koçfinans Genel Müdürü ve Sigola Yönetim Kurulu Başkanı Y. Pınar Kitapçı, Sigola’nın lansmanıyla ilgili şunları söyledi: “Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri deneyimindeki ustalığımızla, finansman şirketimiz aracılığıyla sunulan kredi ile bağlantılı sigorta ürünlerinin ötesine geçerek, daha kapsamlı ve geniş bir hizmet yelpazesi sunmaya karar verdik. Sigola ile müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir çözümler sunmayı hedefliyoruz.”

Sigola, özellikle taşıt sigortalarına odaklanarak, kullanıcılara Koçfinans güvencesi altında hizmet veriyor. Sigola’nın web sitesi üzerinden müşteriler, kişiselleştirilmiş teklifleri kolayca karşılaştırabiliyor ve sigorta ürünlerini hızlı bir şekilde satın alabiliyor. Sigola.com.tr adresinde yer alan basit ve anlaşılır arayüzü, müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler bulmasını sağlıyor.

Koçfinans’ın bu yeni girişimi, sigortacılık sektöründe dijital ve yenilikçi bir yaklaşımla müşteri deneyimini ön planda tutmayı amaçlıyor. Sigola, kullanıcı dostu çözümleri ve hızlı hizmetiyle sigorta alım sürecini kolaylaştırarak, müşterilerine değer katmayı hedefliyor.

ÖNERİLEN HABER  HDI Sigorta ve PSA Finans İş Birliği
Koçfinans’ın Sigortacılık Alanda Yenilikçi Yaklaşımı: Sigola

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin