Mete Kaan Uğur, Sağlık Sigortası Sorunlarıyla Mücadele Ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mete Kaan Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, uzatmış olduğu sağlık sigorta poliçesinden faydalanmak için yaşadığı sorunlara dikkat çekti. Uğur, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm haklarımın devam etmesi şartıyla uzattığım sigorta poliçemden faydalanmak için 2 gündür çetin bir savaş veriyorum. Beraber çalıştığımız arkadaşlarımın poliçesi kapsamında faydalandığına bizzat şahit olduğum bir operasyon sürekli olarak provizyon reddi alıyor. Eski tarihli poliçelerimi kontrol etmek istediğimde ise sürekli oyalanıyorum. En üzücü nokta ise konuşabileceğim ve sorunu çözebilecek düzeyde bilgiye sahip kimseyi bulamıyorum.

Lütfen eski-yeni poliçeleri inceleyebilecek, poliçeler hakkında detaylı bilgi sahibi olan bir kişi bana acil ulaşabilir mi? Poliçemin yenilenme tarihine 5 gün kaldı ve 2015’ten beri kullandığım sağlık sigortamı bilgisizlik ve ilgisizlik nedeniyle yeniletmeyeceğim gibi duruyor.”

Uğur’un bu paylaşımı, sağlık sigortası sorunları yaşayan birçok kişinin dikkatini çekerken, konuyla ilgili çözüm bulunması için destek talep ettiği anlaşılmaktadır.

ÖNERİLEN HABER  @quicksigorta Mağduriyet yaşatmayın ve eski kocamla muhatap etmeyin beni
Mete Kaan Uğur, Sağlık Sigortası Sorunlarıyla Mücadele Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Avatar

    Sağlık sigortası sorunları gerçekten insanları çok zorlayabiliyor. Uğur’un yaşadığı gibi benzer sorunları olan başka insanlar da olduğunu düşünüyorum. Bu konuda daha fazla bilinçlendirme ve çözüm önerileri paylaşılması faydalı olabilir. Teşekkürler paylaşım için.

    Cevapla
  2. Avatar

    Merhaba, sağlık sigortasıyla ilgili yaşadığınız sorunları duyunca gerçekten üzüldüm. Maalesef bu tür durumlarla sıklıkla karşılaşıyoruz. Sigorta firmalarının daha düzenli ve anlaşılır bir hizmet sunmaları gerektiğini düşünüyorum. Umarım bu sorunu en kısa sürede çözebilirsiniz. Geçmiş olsun.

    Cevapla
Bizi Takip Edin