Oya Yıldız: 2024 Kadın Liderleri Arasında Yer Almaktan Gurur Duyuyorum

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadın Dostu Markalar Platformu tarafından her yıl düzenlenen KADIN LİDERLER kitabında sıralamada yer alan Aveon Global Sigorta Teknik & Hasar Genel Müdür Yardımcısı Oya Yıldız basına demeç verdi.

Bu kitapta yer almaktan son derece mutluyum. 33 yıllık sigortacılık meslek hayatımı ilk günkü heyecanla ve inovatif çalışmalarla kimi zaman erkek meslektaşlarıma karşı kıyasıya rekabet ederek ve hatta fark yaratan işlere imza atan sigortacı Oya Yıldız olarak mutluyum. Bu mesleğin akademik olarak Türkiye’deki ilk mezun grubunda yer alarak sektöre girdim ve en temel işlerle başlayıp, alın teri dökerek ve sabırla kendini donatarak, uzun yıllardır üst yönetimde ‘’oyun kurucu’’ olarak söz sahibi olan Oya Yıldız olarak mutluyum. En önemlisi ise binlerce kadın sigortacı adına onların yüz akı olmaktan ve onların diline, taleplerine, hedeflerine ve umutlarına tercüman olduğum için daha da mutluyum.

Bizlere kadın olmanın onurunu ve pozitif ayrımcılığını her geçen gün daha fazla hissettiren Kadın Dostu Markalar Platformunun emek veren değerli kadınlarına da sonsuz sevgiler

ÖNERİLEN HABER  Türkiye Sigorta Sektörü ve Sürdürülebilirlik
Oya Yıldız: 2024 Kadın Liderleri Arasında Yer Almaktan Gurur Duyuyorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin