QNB Sigorta, Girişimlerle Birlikte Müşterilere Yenilikçi Çözümler Sunacak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

QNB Sigorta, QNBEYOND ev sahipliğinde düzenlenen Start-up Network Day etkinliği kapsamında 7 farklı girişimin, sigortacılık alanındaki müşteri problemlerine sunduğu yaratıcı çözümleri paylaştı. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından QNB Finansbank’ın tamamen iştiraki olan QNB Sigorta, sağlık sigortası, hayat ve ferdi kaza sigortası ile bireysel emeklilik alanlarında faaliyet göstermektedir.

Etkinlikte, yapay zeka, wellness-wellbeing, tele-tıp, müşteri deneyimi ve gömülü sigortacılık gibi alanlara odaklanan 7 farklı girişim, katılımcılara ilham veren sunumlar gerçekleştirdi. QNB Sigorta, bu girişimlerle müşteri deneyimi, sağlık ve zindelik, otomasyon ve yapay zeka, gömülü sigortacılık ile tele-tıp alanlarında iş birliği yapmayı amaçlıyor.

Etkinlikte yer alan girişimler, sigortacılık dünyasına özgün çözümlerini tanıtırken, temsilcileri müşteri problemlerini ve yaratıcı çözümlerini paylaştı. QNB Sigorta ve QNB Finansbank yöneticileri, etkinlik kapsamında girişim temsilcileriyle birebir temas kurarak değer önerilerini anlama ve potansiyel iş birliği alanlarını keşfetme fırsatı buldular.

QNB Sigorta Genel Müdürü Pınar Kuriş, etkinliğin açılış konuşmasında, sigortacılık sektöründe birçok gelişim fırsatının bulunduğunu belirtti. Kuriş, müşteri deneyimi, sağlık ve zindelik, otomasyon ve yapay zeka, gömülü sigortacılık ile tele-tıp alanlarında inovatif çözümler sunan girişimlerle iş birliği yapma isteklerini dile getirdi.

Pınar Kuriş ayrıca, QNB Sigorta’nın müşterilere “Bugün Bugünü Yaşa” vizyonuyla yaklaştığını vurgulayarak, dijitalleşme ve günlük hayata dokunan hizmetlerle müşterilerin güvenli ve iyi hissetmelerini sağlamayı hedeflediklerini belirtti. QNB Sigorta, önümüzdeki dönemde QNBEYOND’un girişim networkünden ve hızlandırma programlarından faydalanarak girişim ekosistemiyle olan ilişkilerini güçlendirmeyi sürdürecek.

ÖNERİLEN HABER  Türk Reasürans, Underwriting & Reinsurance Eğitimi
QNB Sigorta, Girişimlerle Birlikte Müşterilere Yenilikçi Çözümler Sunacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin