QNB Sigorta ve Papara İş Birliği

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sigortacılık hizmetleriyle müşterilerinin hayatlarının her anında yanında olmayı hedefleyen QNB Sigorta, finansal teknoloji şirketi Papara ile yaptığı iş birliğiyle elektrikli scooter kullanıcıları için hayata geçirdiği ‘Scooter Sürüş Sigortası’nı duyurdu. Bu sigorta ile sürücülere; ayakta tedavi, kalıcı sakatlık veya vefat durumlarında belirli limitlerde teminat sağlanıyor.

Öne Çıkan Hizmetler

QNB Sigorta ve Papara’nın güvenli yolculuğu teşvik etmeyi amaçladığı bu iş birliği kapsamında bireylerin, ulaşım ihtiyaçlarında kazalara karşı önlem almaları konusunda bilinçlendirilmesi de hedefleniyor. “Scooter Sürüş Sigortası” kapsamında; kaza sonucu ayakta tedavi imkanıyla sigortalının geçirdiği kaza sonrası, süreklilik gerektirmeyen ve ayakta tedavi uygulanan sağlık masrafları, poliçede belirtilen teminat tutarınca tek seferlik ödeniyor.

Vizyon ve Gelecek Odaklı Çalışmalar

QNB Sigorta, kurumsal değerlerinden biri olan ‘Geleceğe Değer’ kapsamında sürdürülebilirliği sosyal, ekonomik ve çevresel olarak ele alıyor. Şirket, karbon salınımının azaltılması için çalışan çevre dostu ürünleri destekliyor ve müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor.

QNB Sigorta Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Bayhan, iş birlikleriyle gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmayı hedeflediklerini belirterek, teknoloji ve ulaşımın entegrasyonu doğrultusunda ‘ihtiyacın kadar kirala’ sistemlerinin gelişeceğine inandıklarını vurguladı. QNB Sigorta’nın Papara iş birliğiyle Scooter Sürüş Sigortası’nı hayata geçirerek kullanıcıların güvenliği ve çevre dostu ulaşımı teşvik etmeyi amaçladığını aktardı.

ÖNERİLEN HABER  Türkiye Sigorta: Tarım Sigortalarında Güvenilir Partner
QNB Sigorta ve Papara İş Birliği

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin