Sompo Sigorta, Pazarlama Sektörünün Zirvesinde: The ONE Awards’ta Büyük Başarı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Prestijli Bir Ödül Kazanımı

Sompo Sigorta, pazarlama ve iletişim alanında en saygın ödüllerden biri olan The ONE Awards’ta önemli bir başarıya imza attı. Sigorta sektöründe “Yılın İtibarlısı” ödülünü alarak, marka itibarını en çok artıran firma olarak tanındı. Bu yıl 10. kez düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, Sompo Sigorta, sigorta sektörü kategorisinde bu prestijli unvanı elde etti. Bu ödül, pazarlama ve iletişim sektöründeki en önemli standartlardan biri olarak kabul ediliyor ve kazananlar halk jürisi tarafından belirleniyor.

Fahri Uğur’un Açıklamaları ve Ödülün Önemi

Sompo Sigorta Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Fahri Uğur, bu başarı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Uğur, Türkiye’de 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Sompo Sigorta’nın, 800 çalışan ve 3 bin acente ile sektörün güçlü oyuncularından biri olduğunu belirtti. Büyümenin tek hedef olmadığını, müşterilere kaliteli ürün ve hizmet sunmanın öncelikli olduğunu vurguladı. Müşteri odaklı yaklaşımlarının bu ödülle daha da görünür hale geldiğini ve başarının tüm çalışanlara ve iş ortaklarına ait olduğunu ifade etti.

The ONE Awards, 12 ilde bin 200 kişiyle yapılan yüz yüze görüşmelerle gerçekleştirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasına dayanarak veriliyor. 70 kategoride, marka bilinirliği, performansı, güven ve tavsiye skoru gibi çeşitli kriterler dikkate alınarak itibarını en çok artıran markalar ve reklam, medya planlama, halkla ilişkiler ajansları ödüllendiriliyor.

ÖNERİLEN HABER  RS Servis’te üst düzey iki atama…
Sompo Sigorta, Pazarlama Sektörünün Zirvesinde: The ONE Awards’ta Büyük Başarı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin