Türk Reasürans, Underwriting & Reinsurance Eğitimi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ürk Reasürans, sigorta sektörünün gelişimine katkı sağlama misyonu doğrultusunda, IUC Group ile iş birliği yaparak ikinci Underwriting & Reinsurance Eğitimi’ni düzenledi.

Eğitim İçeriği ve Amaçları

14 – 19 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen eğitimde, yerli ve yabancı sektör çalışanlarına piyasadaki son gelişmeleri takip etme ve uluslararası en iyi uygulamaları öğrenme fırsatı sunuldu. Profesyonel sektör temsilcileri tarafından verilen oturumlar, katılımcıların analitik uzmanlık düzeylerini artırmayı hedefledi.

Yöneticilerin Değerlendirmeleri

Türk Reasürans Genel Müdürü Selva Eren, sektöre yönelik eğitimlerin önemine vurgu yaparak, eğitimlerin devam edeceğini ve sektörün gelişimine katkı sağlamayı amaçladıklarını belirtti. IUC Group Genel Müdürü Menekşe Uçaroğlu ise eğitimin kalitesine ve katılımcı memnuniyetine dikkat çekti.

Eğitim İçeriği ve Katılımcılar

Toplam 76 kişinin katıldığı eğitimde, Swiss Re, SCOR Re, Charles Taylor ve Clyde&Co gibi şirketlerden uzman eğitmenler dersleri destekleyici örnekler ve grup çalışmalarıyla zenginleştirerek verdi. Eğitimin sonunda katılımcılar, İstanbul’un tarihi mekanlarını gezme fırsatı buldular.

Eğitim Sonrası Aktiviteler

Eğitimin üçüncü gününde katılımcılar Tarihi Yarımada ve Boğaz Turu’na katılarak keyifli anlar yaşadılar. Eğitimi tamamlayan katılımcılar sertifikalarını alarak eğitimlerini noktaladılar.

ÖNERİLEN HABER  Kemal Gül: Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu yıl dönümü kutlu olsun
Türk Reasürans, Underwriting & Reinsurance Eğitimi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin