Unico Sigorta’dan Kobi Yangın Paket Sigortası

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçmişinden aldığı güç, deneyim ve insan odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin güvenini kazanan Unico Sigorta; 35. yılına özel sunduğu ürünlere UniKobi Yangın Paket Sigortası ile bir yenisini daha ekliyor.
UniKobi Yangın Paket sigortası ile acenteler toplam sigorta bedeli 25 Milyon TL’ye kadar olan işyerleri için onaya gerek duymadan, anında 70’e yakın faaliyet kolu için poliçe düzenlenebiliyor.
Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler: “İnsan hayatını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmak, Unico Sigorta değerlerinin merkezinde yer alıyor. Poliçe düzenleme yetkisini tam olarak acenteye veren bu yeni ürünümüz; zengin teminat içeriği, yüksek acente komisyonu ve fotoğraf, riziko teftişi, soru formu gibi birçok operasyonel yüke takılmadan anında işlem yapma avantajı sunuyor” dedi.
Unico Sigorta Hakkında
1988 yılından günümüze dek Türk sigorta sektörünün köklü oyuncularından ve Türkiye’nin önde gelen hayat dışı sigorta kuruluşlarından biri olan Unico Sigorta, farklı sektörlere yönelik özel ürünler ve uzman risk yönetimi çalışmalarıyla, müşterilerine sunduğu butik sigortacılık anlayışıyla, 1.100 acente ve broker, 240’a yakın çalışanı ve 8 bölgesi ile hizmet veriyor.
Kaynak: Sigortahaber.com

ÖNERİLEN HABER  Aveon Global Sigorta’dan 100’üncü yılda 100 gence destek projesi
Unico Sigorta’dan Kobi Yangın Paket Sigortası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin