Yeni BMW X2 ve 1000 Hands Projesi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin, Spor Aktivite Coupé (SAC) sınıfındaki modeli Yeni BMW X2, Borusan Contemporary iş birliğiyle Universal Everything stüdyosunun 1000 Hands isimli projesi eşliğinde CI Bloom Çağdaş Sanat Fuarı’nda sanatseverlerle buluşuyor. Yeni BMW X2, dinamik tasarımı ve modern teknolojileriyle, Universal Everything stüdyosunun 1000 Hands isimli projesinin yer aldığı bir sunum eşliğinde fuardaki yerini alıyor. 1000 Hands projesi, bir mobil uygulama aracılığıyla interaktif biçimde üretilmiş çizimlerden oluşuyor ve göz alıcı şekiller fon müziğinin yükselen ve alçalan tonuna bağlı olarak sürekli deviniyor.

BMW Türkiye’nin CI Bloom Katkısı

Borusan Otomotiv ve BMW Türkiye, CI Bloom’a Yeni BMW X2 ve 1000 Hands projesiyle destek olmaktan mutluluk duyuyor. BMW MINI BMW Motorrad Genel Müdürü Can Mete Paker, fuar kapsamında sergilenen Yeni BMW X2’nin sanatseverler için eşsiz bir deneyim sunacağını belirtirken, Borusan Contemporary Direktörü Kumru Eren ise Universal Everything’in 1000 Hands projesinin Türkiye’de ilk defa sergileneceğini vurgulayarak sanat ve inovasyonun bir araya geldiği bu projenin izleyicilere zengin bir deneyim sunmayı hedeflediğini belirtti.

Geçmiş Yıllardaki BMW Katkıları

Geçtiğimiz yıllarda CI Bloom’da yer alan BMW Türkiye, Yeni BMW iX1 ve BMW iX modellerini sanatseverlerle buluşturmuştu. Yeni BMW X2’nin de bu yılki fuarda sergilenmesiyle BMW, sanat dünyasına olan katkısını sürdürmeye devam ediyor. Farklı sanat disiplinleriyle etkileşime geçen BMW modelleri, sanatseverlere estetik ve teknolojik açıdan zengin deneyimler sunmayı amaçlıyor.

ÖNERİLEN HABER  ICBC Turkey'nin Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Qian Hou Oldu
Yeni BMW X2 ve 1000 Hands Projesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin