Aveon Global Sigorta, Antalya Bölge Müdürlüğü’nü Kalabalık Acente Katılımıyla Resmen Açtı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aveon Global Sigorta, Antalya Bölge Müdürlüğü ofisini geniş bir acente katılımıyla resmi olarak açtı. Şehir merkezindeki modern mimariye sahip iş merkezinde bulunan ofis, Antalya dahil olmak üzere 6 ilin yönetiminden sorumlu olarak faaliyetlerine başlayacak.

Açılış töreninde TESK’e bağlı Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül ve Aveon Global Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Kerim Bağdaş bir araya gelerek açılış kurdelesini kesti. Dere, yaptığı konuşmada, “TESK’in tarihinde bir ilk olarak, Aveon Global Sigorta esnafımıza geniş kapsamlı bir çalışma ile Esnaf Cüzdan App ve Esnaf sigorta indirimlerini sunarak önemli bir finansal yatırım gerçekleştirdi.” dedi.

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, açıklamalarında şunları belirtti: “Antalya ve çevre illerimizin daha etkin bir şekilde yönetilmesi ve acentelere hızlı hizmet sunma amacıyla bu bölgeyi açtık. Acentelerimizden ve basından gelen yoğun ilgi bizi memnun etti. Ayrıca, Birlik Başkanımızın olumlu sözleri bize güç kattı. Acentelerimizle sahada birebir destek sağlarken, aynı zamanda ‘acente iletişim’ platformunu birkaç ay içinde açacak olmamızı müjdeliyoruz.”

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Kerim Bağdaş ise konuşmasında şirketin ‘acente dostu’ bir firma olarak kalma kararlılığını vurgulayarak, “Deneyimli ekibimiz, üstün teknolojimiz ve kurumsal projelerimizle acentelerimizle birlikte büyümeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Aveon Global Sigorta’nın CMO’su Emrah Yaşar, kurumsal projelerin ve pazarlama faaliyetlerinin artarak devam edeceğini ve acentelere dijital pazarlama konusunda destek olacak birçok yeniliği hayata geçireceklerini vurguladı. Ayrıca, açılış günü boyunca gerçekleşen acente görüşmelerinde yeni anlaşmalara imza atıldığı belirtildi.

ÖNERİLEN HABER  Elektrikli aracınız ve onun hayati öneme sahip bataryası, Generali'nin Elektrikli Araç Kaskosu ile koruma altında!

Etkinlik boyunca yapılan basın, demeçler, video ve fotoğraf çekimleriyle açılışın başarıyla tamamlandığı ifade edildi. Şirket üst yöneticileri, acentelerle gerçekleştirdikleri birebir görüşmelerde, 2024 yılına dair ürün ve üretim planları konusunda yeni anlaşmalara imza attılar.

Aveon Global Sigorta, Antalya Bölge Müdürlüğü’nü Kalabalık Acente Katılımıyla Resmen Açtı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Avatar

  Bu haber çok iyi, bu konuda daha fazla bilgi alabilir miyim?

  Cevapla
 2. Avatar
  22 Ocak 2024, 22:10

  Aveon Global Sigorta’nın Antalya’da faaliyete başlaması güzel bir gelişme. Ancak benim merak ettiğim, bu açılış töreninde çevre bilinci ve sürdürülebilirlikle ilgili bir adım atıldı mı? Çünkü bu tür kurumsal etkinliklerde çevrenin korunmasına yönelik bir duruş çok önemli.

  Cevapla
Bizi Takip Edin