Garanti BBVA Emeklilik, Dijital Platformlar Üzerinden BES’e Kolay Erişim ve Özel Avantajlar Sunuyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Garanti BBVA Emeklilik, bireysel emeklilik planlarını (BES) genişletmek amacıyla, müşterilerine dijital platformlar aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde BES başlama imkanı sunuyor. Ayrıca, çeşitli promosyonlar düzenleyerek bu hizmetlerini daha çekici hale getiriyor.

2023’te büyük ilgi gören ve bu yıl da devam eden bir kampanya çerçevesinde, dijital ortamlar üzerinden BES başlatan müşterilere özel fırsatlar sunuluyor. Katılımcılar ayda 250 TL veya 1.000 TL yatırarak BES planlarına katılabilirler. Ayda 1.000 TL yatıranlar ise ek 1.000 TL’lik avantajlardan yararlanabiliyorlar.

Özellikle çocuklar için düzenlenen bir diğer kampanyada, 18 Ocak’tan 18 Şubat’a kadar dijital yollarla BES başlatan 30 aileye, çocuklarına karne hediyesi olarak 10.000 TL değerinde hediye çeki veriliyor.

Garanti BBVA Emeklilik’in Genel Müdürü Burak Ali Göçer, 18 yaş altındaki çocuklar için BES’in, gelecek için tasarruf ve birikim yapma fırsatı sunduğunu vurguluyor. Göçer’in belirttiğine göre, yeni doğan bir çocuk adına ayda 1.000 TL yatırılarak oluşturulan BES planı, 18 yıl sonunda %69 kazanç ve %30 devlet katkısı ile 1.096.920,58 TL’lik bir birikim sağlayabiliyor. Şirket, çocukları erken yaşta tasarrufa yönlendirerek geleceklerini güvence altına alma amacı güdüyor. Bu doğrultuda, yetişkinler de çocuklar ve torunları adına BES başlatarak onların emeklilik haklarını erkenden güvence altına alabiliyorlar. Şu an itibarıyla 1 milyon çocuğun BES planlarına dahil olduğu bildiriliyor.

BES’e katılmak isteyen müşteriler, şube ziyaretleri ya da temsilci görüşmeleri yapmadan, Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden kolayca başvurabiliyor. Dijital onayla, BES sözleşmeleri birkaç dakika içinde tamamlanabiliyor. Garanti BBVA Emeklilik, dijital platformları aracılığıyla müşterilerine sunduğu bu avantajları sürdürmeyi hedefliyor. Ebeveynler, yarıyıl tatili sırasında çocuklarına BES hediye ederek onların emeklilik haklarını erkenden başlatabilirler.

ÖNERİLEN HABER  Bireysel emeklilik sistemindeki kişilerin sayısı 2023 sonunda 16 milyona çıktı: BES ‘çocuk’la büyüdü
Garanti BBVA Emeklilik, Dijital Platformlar Üzerinden BES’e Kolay Erişim ve Özel Avantajlar Sunuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin