Türkiye’nin Öncü Otomotiv Satış Sonrası Hizmet Firması RS Otomotiv Grubu, Yönetim Kurulu’na Deneyimli İsimleri Dahil Ederek Güçlü Bir Döneme Hazırlanıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2024 yılında Türkiye’nin önde gelen otomotiv sektörü satış sonrası hizmetlerinin öncü firması RS Otomotiv Grubu, güçlü bir döneme adım atarak Yönetim Kurulu’na iki deneyimli ismi dahil etti. Şirketin istikrarlı büyüme stratejisine önemli katkılarda bulunacak isimler, Turgut Yüksekdağ ve Esra Hepileri olarak açıklandı.

2009 yılında kurulan RS Otomotiv Grubu, satış sonrası hizmetler konusunda öncü bir rol üstlenmiş ve Yönetim Kurulu’nda başkanlık görevini Ünal Ünaldı üstlenmiştir. Bu güçlü kadronun içinde, Tur Assist Genel Müdürü Timur Turan Selçuk ve RS Assurance Genel Müdürü Nihal Asker gibi deneyimli isimler yer almaktaydı. 2024 itibarıyla ise Yönetim Kurulu, sektörde 35 yılı aşkın tecrübesiyle Turgut Yüksekdağ ve uluslararası şirket ve finans sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip Esra Hepileri’ni bünyesine kattı.

Yeni dönem Yönetim Kurulu’nda Turgut Yüksekdağ, Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alırken, Esra Hepileri Yönetim Kurulu Danışmanı olarak atanmıştır. RS Otomotiv Grubu, güçlendirilmiş yönetim kadrosuyla birlikte, otomotiv ve sigortacılık sektörlerinde güncel ihtiyaçlara cevap veren yenilikçi hizmetleriyle değişime öncülük edecek. Şirket, dengeli büyüme stratejisiyle sektördeki lider konumunu sürdürmeyi hedeflemektedir.

ÖNERİLEN HABER  AcnTurk Sigorta: Nişantepe FK Kadın Futbol Takımı'nın sponsoru olarak, kadın futbolunu desteklemekten gurur duyuyoruz!
Türkiye’nin Öncü Otomotiv Satış Sonrası Hizmet Firması RS Otomotiv Grubu, Yönetim Kurulu’na Deneyimli İsimleri Dahil Ederek Güçlü Bir Döneme Hazırlanıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Avatar

    Bu değişikliklerle birlikte RS Otomotiv Grubu’nun sektördeki güçlü konumu daha da sağlamlaşacak gibi görünüyor. Yeni yönetim kadrosunun şirketin büyüme stratejisine nasıl bir katkı sağlayacağını merak ediyorum. Umarım beklenenin ötesinde başarılı olurlar.

    Cevapla
  2. Avatar

    Yönetim Kurulu’na yapılan bu yeni atamaların sektördeki yeniliklere nasıl bir etki yapacağını merak ediyorum. Katkılarından dolayı Turgut Yüksekdağ ve Esra Hepileri’ne teşekkürler!

    Cevapla
Bizi Takip Edin